Barion Pixel

Álláslehetőség

Újságíró, cikkíró

A Diet Maker oldala, valamint támogatója az ALACORD Konyhatervezés és kivetelező stúdió Újságíró, cikkíró munkakörbe várja a regisztrált munkanélkülivel rendelkező munkavállalók jelentkezését.

Főbb feladatok:

- diéta, fogyás témakörben cikkek írása (Diet Maker)
- lakberendezés témakörben cikkek írása (ALACORD)
- cikkek szerkesztése, ellenőrzése, javítása

A pozícióhoz kapcsolódó elvárásaink:

- regisztrált munkanélkülinek kell lenned
- számítógép készségszintű használata
- felhő szolgáltatások ismerete (pl. Google Drive, Dropbox, Gmail)
- irodai szoftverek készségszintű használata (Word, Excel)
- kiváló az íráskészséged és a helyesírásod

Előnyök:

- diéta, fogyás és/vagy lakberendezés témakörben való jártasság
- keresőoptimalizáláshoz értesz (SEO)
- grafikus programok használata (pl. Photoshop, InDesign)
- újságírással kapcsolatos végzettség
- HMTL, Javascript ismerete
- marketing ismeretek
- angol nyelvtudás
- ha Nyíregyháza vagy környékén élsz

Munkavégzés helyszíne:

A munkavégzés helyszíne lehet a saját otthonod, tehát otthonról is dolgozhatsz vagy a nyíregyházi irodánkban is, napi 8 órában. Ez egyéni megállapodás kérdése.

Fizetése:

Egyéni megállapodás kérdése.

Fontos: Kizárólag regisztrált munkanélkülieket keresünk. Ha jelenleg nem vagy az, akkor elég csak egy napra beregisztrálni magad. Ha csak eltölteni akarod az idődet nálunk, akkor kérjük, inkább ne jelentkezz!

E-mailben az allas@dietmaker.hu címre elküldött szakmai fényképes önéletrajzzal. Lehetsz pályakezdő is, fiatal, idős, egyszerű hozzáértő is.

Minden jelentkezést elolvasunk, és jelentkezni fogunk az általad megadott email címen.

Jelentkezési határidő: 2020. január 31.

Diet Maker - Diéta, Fogyókúra

Mit szeretnek a vásárlóink a Diet Maker-ben?
Ezeket mondták:

Közvetlen, nem beszél rébuszokban, és minden dologra gondol, amikor tanácsokat ad.

Könnyen betartható a diéta, azt eszel nagyjából, amit szeretsz.

Lényegre törő, nincs mellébeszélés, hasznos, jó tippek.

Új, máshonnan nem ismert információk; egyszerűség; érthetőség.

Fotókkal dokumentált fogyások.
0

Your Cart