Álláslehetőség a Diet Maker-nél!

Kattints arra, amire kíváncsi vagy!

  • Irodai asszisztens

    Irodai asszisztens munkakörbe várja a regisztrált munkanélkülivel rendelkező munkavállalók jelentkezését a Diet Maker az új nyíregyházi irodájába 2019 januárjától.

    A Diet Maker a fogyni vágyóknak segít elérni azt az álomsúlyt, amit kitűztek maguk elé, és ezért hajlandóak is tenni. A munkakör betöltésével segíted ezen emberek előre haladását és a vállalkozás fejlődését. A jövőben lehetőség nyílik magasabb pozícióba is tovább lépni.

    Főbb feladatok:

    -telefonos és email-es ügyfélszolgálat, kapcsolattartás az ügyfelekkel
    -csomagfeladás
    -rendelések kezelése
    -adatrögzítés
    -egyéb adminisztrációs feladatok

    A pozícióhoz kapcsolódó elvárásaink:

    -regisztrált munkanélkülinek kell lenned
    -számítógép készségszintű használata
    -felhő szolgáltatások ismerete (pl. Google Drive, Dropbox, Gmail)
    -irodai szoftverek készségszintű használata (Word, Excel)

    Előnyök:

    -grafikus programok használata (pl. Photoshop, InDesign, Premiere Pro, Lightroom)
    -HMTL, Javascript ismerete
    -marketing ismeretek
    -angol nyelvtudás
    -jogosítvány

    A munkavégzés helyszíne Nyíregyháza, napi 8 órában.
    Fontos: Kizárólag regisztrált munkanélkülieket keresünk. Ha csak eltölteni akarod az idődet nálunk, akkor kérjük, inkább ne jelentkezz!

    E-mailben az allas@dietmaker.hu címre elküldött szakmai fényképes önéletrajzzal, valamint egy rövid motivációs levéllel, ami arra adjon választ, hogy „Miért a Diet Maker-nél szeretnél dolgozni?”.

    Minden jelentkezést elolvasunk, és jelentkezni fogunk az általad megadott email címen.

    Jelentkezési határidő: 2018. november 16.

Mit szeretnek a vásárlóink a Diet Maker-ben?
Ezeket mondták:

Közvetlen, nem beszél rébuszokban, és minden dologra gondol, amikor tanácsokat ad.

Könnyen betartható a diéta, azt eszel nagyjából amit szeretsz.

Lényegre törő, nincs mellébeszélés, hasznos, jó tippek.

Sajátos. Új szemszögből közelít.

Új, máshonnan nem ismert információk; egyszerűség; érthetőség.

Fotókkal dokumentált fogyások.
0

Your Cart

 Várj! Ne hagyd itt az ajándékod!

Kérd az INGYENES

27 Diétás Étellistát